Vysokootáčkový mixér HS 703 s dávkou inspirace

Výkonný vysokootáčkový mixér Gallet HS 703

Pokud hledáte vysokootáčkový mixér, který bude hodnotným a hlavně multifunkčním pomocníkem v každém aspektu přípravy zdravých a nápaditých pokrmů, Gallet Santé je ten pravý.

Využijete jej při přípravě smoothies, RAW receptů, polévek, omáček, pomazánek, dětských přesnídávek, dezertů, zmrzliny, různých ledových nápojů i proteinových koktejlů.

Mixér Gallet mixuje, míchá, seká, drtí led, má plynulou regulaci rychlosti a dokáže vyvinout až 27 000 otáček za minutu.

Na výběr máte ze 6 automatických programů mixování, k dispozici je funkce PULSE, 9 rychlostí a časovač, kterým si nastavíte požadovanou dobu mixování.

Nádoba má objem 2 l a je vyrobena z vysoce odolného Tritanu. Víko mixéru má praktický otvor pro dodatečné přidávání potravin či přilévání tekutin.

Vysokootáčkový mixér lze využít nejen pro každodenní vaření, ale také pro speciality, cizokrajné recepty i nezvyklé pokrmy. Jeden takový zajímavý přinášíme právě zde.

 

 

 

Cizrnový krém s nádechem Indie

Namočíme 250 gr cizrny na 12 – 24 hodin. Po uplynutí doby ji slijeme, propláchneme a dáme pomalu vařit v nové vodě společně se se dvěma hrstmi nakrájené dýně hokaido, 2 bobkovými listy, 4 kuličkami nového koření a pepřem. Voda by měla sahat cca 4 cm nad hladinu cizrny. Pomalu vaříme do měkka.

Na pánvi si na lžíci kokosového oleje osmahneme středně velkou červenou cibuli nakrájenou najemno, přidáme k ní na kousky nakrájenou 1 malou červenou papriku a 1 rajče a osmahneme do měkka. Ke konci přidáme mletou červenou papriku, sůl, špetku chilli, pepře a malou lžičku curry koření. Necháme minutku propojit chutě za stálého míchání a vlijeme 150 – 200 ml smetany (ať už jakékoliv rostlinné či klasické). Tuto směs dáme do vysokootáčkového mixéru Gallet a důkladně promixujeme.

K této směsi přidáme uvařenou cizrnu a dýni hokaido i s částí vody, ve které se vařila. Pouze vytáhneme bobkový list a kuličky nového koření a opět promixujeme v hladký krém. V případě potřeby přilijeme zbytek vody.

Polévku můžeme podávat s plátky mandlí nebo kešu oříšky a s nakrájenou čerstvou petrželkou.

 

více o výrobku Stolní mixér Gallet Santé HS703 černý

Publikováno 13.4.2017