Fritéza Gallet Camelin DF165 bílá

Smažené speciality celého světa připravíte ve fritéze Gallet DF165 Camelin. Příkon 1800 W, rozsah teploty 150-190 °C, polohovatelný koš se sklopnou rukojetí
  • Popis
  • Technické parametry
  • Návod
  • Ke stažení
Speciality celého světa na jednom místě

Každá země má své výborné smažené speciality, kterými si její národ zpestřuje jídelníček a s chutí občas porušuje zásady zdravého stravování. Typické britské fish and chips, americké donuts a cibulové kroužky, brazilský pastel, italské castagnole nebo smažené banány typické pro Dominikánskou republiku. V Česku milujeme Velikonoční boží milosti, koblížky, langoše, řízečky, smažený sýr, karbanátky, smažený květák a mnohé další dobroty. Nyní si je zvládnete připravit sami v pohodlí domova. S fritézou Gallet DF 165 ochutnáte každou chvíli něco nového, zajímavého nebo cizokrajného a nahlédnete tak do různých světových kuchyní.

Snadná obsluha a bezpečnost

Model nabízí plynulou regulaci teploty mezi 150 a 190 °C a 2,5 litrovou fritovací nádobu s nepřilnavou úpravou. Plášť fritézy je tepelně izolovaný, čímž se snižuje riziko popálení. U ovládacího panelu jsou dvě světelné kontrolky. Ta první se rozsvítí při zapnutí a ta druhá signalizuje dosažení požadované teploty oleje. Fritovací koš má nastavitelnou polohu a sklopnou rukojeť. Ovládání je celkově velmi snadné a přehledné. Přehledné je také smažení samotné, a to díky skleněnému průzoru ve víku fritézy, kterým můžete průběžně kontrolovat průběh přípravy. Model je vybaven protiskluzovými nožičkami, nabízí příkon 1800 W a 75 cm dlouhý přívodní kabel.

Záruční doba 24 měsíců
Příkon fritézy1800 W
Maximální náplň oleje2,5 l
Typ fritováníolej
Materiál nádobynepřilnavý povrch
Okénko ve víkuAno
Displejbez displeje
Časovač/minutkane
Regulace teplotyAno
Vypouštění olejenemá
Schránka pro uschování použitého olejeAno
Omyvatelné odnímatelné částikoš
Váha 1,9 kg
Výška 21,0 cm
Šířka 29,0 cm
Hloubka 29,0 cm
Váha balení 2.690 kg
Výška balení 23,0 cm
Šířka balení 33,0 cm
Hloubka balení 31,5 cm
Návod GALDF165_N_CZ-SK-PL-EN-HU.pdf [stáhnout návod]