Odšťavňovač Gallet La Clarté PAL 141 černý

Dopřejte si skutečně 100% šťávu z ovoce. Elegantní odšťavňovač Gallet PAL 141 s pomalým způsobem odšťavňování pro maximální zachování vitamínů a enzymů.
  • Popis
  • Technické parametry
  • Návod
  • Ke stažení
Odšťavňovač Gallet PAL 141 v elegantním provedení prakticky kombinující nerez a plast. Je vybaven kvalitním DC motorem s dlouhou životností a nízkým příkonem 150 W. S tímto odšťavňovačem lze hravě zpracovat ovoce i zeleninu a to pomalým, nerotačním způsobem, který je šetrný ke zpracovávaným surovinám, čímž zachovává vitamíny a enzymy neporušené. Zároveň je tímto dosaženo maximálního množství šťávy a naopak minimum odpadu.

Pro šťávu je připravena plastová nádobka o objemu 1 l a nádobka na dužninu. Odšťavňovač je dále vybaven kvalitním plastovým pěchovadlem, nerezovým sítkem a oboustranným automatickým chodem.

Díky praktickému držadlu a gumovým nožičkám se s odšťavňovačem komfortně a bezpečně manipuluje. Vyniká rychlým sestavením a snadnou obsluhou i údržbou. Součástí balení je praktický čisticí kartáček pro pohodlnější údržbu.

Vyzkoušejte recept na fresh juice, který se skvěle hodí pro doplnění energie a vitamínů

1 Meloun Cantaloupe (cca 1 kg)
1/2 Růžového grepfruitu
1 Mrkev
1 Velká hrst malin

Oloupeme meloun Cantaloupe, odstraníme semínka ze středu, nakrájíme na menší části a postupně vkládáme do odšťavňovače. Dále odšťavníme polovinu růžového grapefruitu, jednu menší mrkev a velkou hrst malin.
Hotová šťáva je velmi bohatá na antioxidanty, vitamín C, B a provitamín A. Dále obsahuje karoten, vitamín K a vlákninu. Díky ní doplníte energii, pomůžete detoxikaci organismu a podpoříte imunitu.

Záruční doba 24 měsíců
Počet rychlostí1
Příkon odšťavňovače150 W
Nádoba na šťávu1 l
Kapacita nádoby na odpad1 l
Nerezový filtrAno
Typ odšťavňovačešnekový
Váha 4,7 kg
Výška 42,0 cm
Šířka 20,0 cm
Hloubka 29,5 cm
Váha balení 5.340 kg
Výška balení 31,0 cm
Šířka balení 39,0 cm
Hloubka balení 28,5 cm
Návod GALPAL141_N_CZ-SK-PL-ENG-HU.pdf [stáhnout návod]