Podlahový vysavač Gallet ASP 305 modrý

Sáčkový vysavač Gallet ASP 305 s ECO motorem a praktickým příslušenstvím skvěle zapadne do malých domácností
  • Popis
  • Technické parametry
  • Návod
  • Ke stažení
Sáčkový vysavač Gallet ASP 305 s příkonem 1200 W představuje malou, pohodlnou a úspornou variantu vysavače, který krásně poslouží v menších domácnostech, studentských bytech i na chatě. Jeho ECO motor se sníženým příkonem šetří elektrickou energii, přesto si vysavač zachovává velký sací výkon. Sací výkon lze regulovat a to hned dvojím způsobem. Elektronicky, přímo na těle vysavače nebo mechanicky na držadle hadice.

Model má praktické rozměry, díky nimž se dobře skladuje a moderní design v elegantní a podmanivé modré barvě se stříbrnými detaily. Vysavač je vybaven předním kolečkem otočným o 360°, a proto se s ním velmi lehce a plynule manipuluje. Bezpečnost vysavače zvyšují pojistka chybějícího sáčku a ochrana proti přehřátí motoru. Vysavač je dále vybaven signalizací plného prachového sáčku, která je viditelně umístěná na hřbetu a automatickým navíjením přívodního kabelu.

Napájecí kabel má délku 5 metrů a celkový akční rádius vysávání je až 8 metrů. Příslušenství modelu ASP 305 obsahuje univerzální hubici s výsuvným kartáčem a teleskopickou kovovou trubici o maximální délce 80 cm. Dále pak polštářovou hubici, která slouží k vysávání měkkých textilních povrchů, se kterou zvládne rychle a pohodlně oživit na příklad gauč nebo matrace. Štěrbinová hubice pomůže při úklidu úzkých, špatně dostupných zákoutí a kartáček s jemnými štětinami využijete při opatrném vysávání prachu z polic nebo odstranění pavučin z rohů.

Pokud do své domácnosti hledáte malého, šikovného a úsporného pomocníka, se kterým bez obtíží zvládnete pravidelný i velký vánoční úklid, sáčkový vysavač Gallet ASP 305 bude ideální volbou.

Záruční doba 24 měsíců
Obecné informace
Vysávánísuché
Příkon vysavače1200 W
Hlučnost80 dB
Regulace výkonuna madle
Objem prachového sáčku nebo nádoby1,5 l
Určeníostatní
Filtrace
Typ filtracesáčkový
Druh filtrusyntetický prachový filtr
Hubice
TurbokartáčNe
Typ turbokartáčenemá
Hubice na tvrdé podlahyNe
Příslušenství
Příslušenství vysavačehubice na čalounění, kartáčová hubice, podlahová/kobercová hubice, štěrbinová hubice, polštářová hubice
Další vlastnosti
Délka kabelu5 m
Provedení trubicekovová teleskopická
Zdroj energiesíťový 230V
Přívodní kabelautomatické navinutí
Napájení vysavače230 V
Akční rádius/ dosah8 m
Distribuceoficiální ČR
Ostatní
Váha 4,2 kg
Výška 20,5 cm
Šířka 33,0 cm
Hloubka 25,5 cm
Váha balení 5.030 kg
Výška balení 23,5 cm
Šířka balení 31,0 cm
Hloubka balení 47,7 cm
Návod GALASP30x_manual_CZ+SK+GB+HU+PL.pdf [stáhnout návod]