Podlahový vysavač Gallet Desire ASP 410 bílá barva

Výkonný a úsporný vysavač Gallet ASP410 s měkčenými kolečky a bohatým příslušentvím
  • Popis
  • Technické parametry
  • Návod
  • Ke stažení
EKOLOGICKÝ A SILNÝ
Vysavač Gallet vybavený ECO motorem s příkonem 700W má skvělý sací výkon, díky kterému budou vaše podlahy bez jediného smítka. Kvalitní filtraci nečistot zajišťuje HEPA filtr. Nečistoty se zachycují v prachovém sáčku o objemu 3 l. Velmi příjemná je možnost regulace sacího výkonu hned dvěma způsoby: elektronicky přímo na vysavači nebo mechanicky na držadle hadice.

ŠETRNÝ A LEHCE OVLADATELNÝ
Gallet myslí také na ochranu Vašich podlah a proto má model ASP410 měkčená kolečka, která nepoškrábou podlahy. Díky otočnému kolečku o 360° je vysavač lehce ovladatelný. Napájecí kabel o délce 7 metrů umožňuje akční rádius pohybu až 10 metrů. V menším bytě se tak dostanete v podstatě kamkoliv bez nutnosti měnit zásuvky.

BEZPEČNÝ A VARIABILNÍ
Při vyvíjení tohoto modelu bylo myšleno také na bezpečnost, a proto je vybaven třemi bezpečnostními pojistkami - ochranou proti přehřátí motoru, signalizací plného sáčku a bezpečnostní pojistkou chybějícího sáčku. Samozřejmostí je automatické navíjení napájecího kabelu. Vysavač překvapí bohatým příslušenstvím obsahujícím praktické kartáče a hubice pro různé typy podlah, což z něj dělá všetranného pomocníka, se kterým uklidíte i ledajaká zákoutí.

SKVĚLE VYBAVENÝ
Mezi bohatou výbavou vysavače ASP410 naleznete univerzální podlahovou hubici s výsuvným kartáčem. Kromě ní jsou v balení k dispozici parketová hubice, teleskopická sací hubice i polštářová hubice, s níž šetrně vysajete měkké textilní povrchy, a proto se skvěle hodí na oživení gaučů, polštářů nebo matrací. S úzkými prostory si poradí štěrbinová hubice a se speciálním kartáčkem s jemnými štětinami zvládne jemně odstranit prach a pavučiny. V balení je pro Vás nachystaný také jeden náhradní syntetický prachový sáček.

Záruční doba 24 měsíců
Obecné informace
Vysávánísuché
Příkon vysavače700 W
Hlučnost80 dB
Regulace výkonuna vysavači
Objem prachového sáčku nebo nádoby3 l
Určeníostatní
Filtrace
Typ filtracesáčkový
Druh filtruHEPA 1 ks
Hubice
TurbokartáčNe
Typ turbokartáčenemá
Hubice na tvrdé podlahyAno
Příslušenství
Měkká zadní kolečkaAno
Příslušenství vysavačehubice na čalounění, kartáčová hubice, podlahová/kobercová hubice, štěrbinová hubice, parketová hubice
Další vlastnosti
Provedení trubicekovová teleskopická
Zdroj energiesíťový 230V
Přívodní kabelautomatické navinutí
Napájení vysavače230 V
Akční rádius/ dosah10 m
Distribuceoficiální ČR
Ostatní
Váha 5,7 kg
Výška 22,0 cm
Šířka 39,0 cm
Hloubka 28,0 cm
Váha balení 6.595 kg
Výška balení 33,0 cm
Šířka balení 30,6 cm
Hloubka balení 48,6 cm
Návod GALASPx10_manual_CZ+SK+PL+EN+HU.pdf [stáhnout návod]