Rychlovarná konvice Gallet Livarot BOU700D nerez

Chytrá nerezová konvice o objemu 1,5 l s možností regulace vody pro lepší přípravu oblíbených nápojů a funkcí KEEP WARM.
  • Popis
  • Technické parametry
  • Návod
  • Ke stažení
Nerezová varná konvice Gallet BOU 700D vám umožní regulovat teplotu ohřevu vody na 60, 70, 80, 95 nebo 100 °C pro přípravu vašich oblíbených čajů, instantních nápojů nebo jídel. LCD displej vám přehledně zobrazí nastavenou funkci i aktuální teplotu vody.

Konvice disponuje funkcí KEEP WARM, která udrží nastavené teploty až po dobu 60 min po ukončení ohřevu. Díky této funkci se nemusíte bát, že voda ztratí požadovanou teplotu. Se středovým konektorem konvici velmi snadno umístíte na podstavec. S jednoduchým otevíráním víka pomocí tlačítka na víku hravě naplníte konvici vodou až do objemu 1,5 l. Tu pak rychle ohřejete díky příkonu 2 200 W.

Výhodou je snadná údržba povrchu díky oblým a snadno přístupným částem konvice, včetně skrytého topného tělesa pod rovným nerezovým dnem. Během ohřevu je teplota vody znázorněna barevným osvětlením vodoznaku. Délku napájecího kabelu si nastavíte dle potřeby a zbytek kabelu uskladníte v prostoru podstavce.

Záruční doba 24 měsíců
Objem rychlovarné konvice1,5 l
Příkon rychlovarné konvice2200 W
Ukazatel množství vodyAno
Podstavecstředový konektor - 360°
Typ ohřevuukrytá topná spirála - ploché dno
Regulace teplotyAno
TeploměrAno
Filtrvyjímatelný odvápňovací
CestovníNe
Výklopné víkobezpečnostní
Materiálnerez
Barvanerez
RetroNe
Digitální ukazatel teplotyNe
Váha 1,0 kg
Výška 24,5 cm
Šířka 23,5 cm
Hloubka 15,0 cm
Váha balení 1.300 kg
Výška balení 23,5 cm
Šířka balení 20,0 cm
Hloubka balení 18,5 cm
Návod GALBOU700D_manual_CZ+SK+PL+GB+H.pdf [stáhnout návod]