Ventilátor sloupový Gallet Lestre VEN11T bílý

Sloupový ventilátor s výškou 75 cm, příkon 35 W, 3 rychlosti foukání vzduchu s možností oscilace, vysoký vzdušný výkon
  • Popis
  • Technické parametry
  • Návod
  • Ke stažení
Stojanový ventilátor Gallet VEN 11T

Sloupový ventilátor Gallet vás zaujme nejen svým designem, ale i konstrukcí. Díky jeho štíhlým rozměrům zabírá minimum místa a vejde se tak i do menších prostor. Jeho funkce tak využijete jak v menších bytech a garsonkách, tak i v kanceláři nebo na chatě.

Díky možnosti volby mezi třemi rychlostmi foukání vzduchu budete mít doma vždy příjemné klima. Ovládání je navíc velmi jednoduché a intuitivní. Ventilátor si díky možnosti oscilace můžete natočit přesně tam, kam chcete, aby foukal. Bez větších obtíží se tak zbavíte letního dusna a parna.

Praktický časovač vám usnadní vypínání přístroje. Vy se tak nebudete muset o nic starat. Pomocí otočného kolečka si nastavíte dobu provozu na max. 120 minut, po uplynutí doby se přístroj sám vypne. Stejně snadná je i manipulace s ventilátorem.

Snadné přenášení

Máte přes den těžký vzduch v obýváku, ale na noc byste ventilátor upotřebili v ložnici? Pomocí praktického držadla jej můžete přemístit tam, kde se vám to zrovna hodí. Přívodní kabel je dlouhý 1,85 m, zásuvku si tak najde téměř všude.

Záruční doba 24 měsíců
Počet rychlostí3
Příkon35 W
Hlučnost52 dB
Typ ventilátorusloupový
Dálkové ovládáníNe
Počet lopatekbezlopatkový
Váha 2,7 kg
Výška 74,5 cm
Šířka 25,0 cm
Hloubka 24,5 cm
Váha balení 3.520 kg
Výška balení 79,0 cm
Šířka balení 19,5 cm
Hloubka balení 18,0 cm
Návod GALVEN11T_N_CZ+SK+PL+EN+HU.pdf [stáhnout návod]