Ventilátor stojanový Gallet Lestre VEN76S bílý

Stojanový ventilátor o průměru 40 cm, příkon 40 W, 3 rychlosti foukání vzduchu s nastavitelným úhlem sklonu, nastavitelná výška ventilátoru
  • Popis
  • Technické parametry
  • Návod
  • Ke stažení
Stojanový ventilátor, který oceníte především během léta, kdy sluníčko vystrkuje paprsky nejen venku, ale před jeho silou se neschováte ani doma za zataženými roletami a žaluziemi. Nyní už se ale nemusíte chladit mokrým ručníkem, pít litry studené vody a neustále si utírat pot z čela. Jednoduchým řešením, jak vyzrát na vysoké teploty, je pořízení ventilátoru.

Pohodlí nade vše

Značka Gallet vám nabízí ventilátor v elegantním bílem provedení, které uspokojí vaši touhu po chladu. Vrtule o průměru 40 cm můžete dle vlastních preferencí roztočit třemi rychlostmi, stačí pouze zmáčknout tlačítko. Pro ještě větší komfort model disponuje nastavitelnou výškou a úhlem sklonu foukání vzduchu tak, abyste se i během aktivity ventilátoru cítili dobře.

I přes své rozměry a výšku 120 cm stojí ventilátor pevně a nehrozí jeho převržení. Stabilitu zajišťuje pevný křížový podstavec s protiskluzovými nožkami. Pro ještě větší bezpečnost je pak vrtule chráněna kovovou mřížkou, takže nehrozí vznik žádných nehod ani v případě, kdy v blízkosti ventilátoru necháte bez dozoru malé děti nebo domácí mazlíčky.

Záruční doba 24 měsíců
Počet rychlostí3
Příkon40 W
Hlučnost60 dB
Typ ventilátorustojanový
Velikost - průměr40 cm
Dálkové ovládáníNe
Počet lopatek3
Váha 2,9 kg
Výška 97,0 cm
Šířka 51,5 cm
Hloubka 51,0 cm
Váha balení 3.550 kg
Výška balení 56,5 cm
Šířka balení 42,0 cm
Hloubka balení 10,5 cm
Návod GALVEN76S_N_CZ+SK+PL+EN+HU.pdf [stáhnout návod]