Vyhřívací bota Gallet CCH210 hnědá

Vyhřívaná bota Gallet pomůže od nepříjemného pocitu studených nohou a zahřeje nejen v zimních měsících
  • Popis
  • Technické parametry
  • Návod
  • Ke stažení
Elektrická vyhřívací bota Gallet CCH210 představuje každodenní pomoc pro osoby trpící takzvaným syndromem studených nohou. V zimních měsících ale bota dostává skvělé možnosti využití pro celou rodinu. Po celodenním bobování a sáňkování si děti určitě rády zahřejí prokřehlé nohy. Dospělí pak zajisté ocení příjemnou měkkou hřející botu po zimní túře, jízdě na lyžích, běžkách nebo bruslení.

Bota má univerzální velikost a skládá se ze dvou vrstev, kdy ta vnější je vyrobena z příjemného materiálu - mikroplyše a vnitřní vyjímatelná vrstva je ze syntetické vlny. Velkou výhodou je to, že tato vnitřní vložka je pratelná v pračce.

Při svém nízkém příkonu 100 W dosáhne maximální teploty 32 °C - 35 °C, Bota pak nastavenou teplotu automaticky udržuje, což zaručuje vysoký komfort užívání. Gallet CCH 210 funguje na ovládání na přívodním kabelu s displejem a časovačem, díky kterému si lze nastavit jak intenzitu, tak dobu vyhřívání v rozsahu 45 – 90 minut, po jejímž uplynutí se automaticky vypne. Bota je vybavena bezpečnostním čidlem proti přehřátí.

Záruční doba 24 měsíců
Počet teplot6
Provedeníbota
Možnost praní v pračceAno
Dálkové ovládání v baleníNe
Materiál dekyplyš
Příkon100 W
Váha 600 g
Výška 24,0 cm
Šířka 29,0 cm
Hloubka 30,0 cm
Váha balení 830 g
Výška balení 25,0 cm
Šířka balení 28,5 cm
Hloubka balení 12,0 cm
Návod GALCCH210_CZ+SK+PL+EN+HU.pdf [stáhnout návod]