Vyhřívací dečka Gallet CCH301 hnědá

Elektrická vyhřívaná dečka vhodná pro domácí použití o rozměrech 30 x 40 cm s maximální dosažitelnou telotou 32 - 35 °C
  • Popis
  • Technické parametry
  • Návod
  • Ke stažení
Máte rádi teplo? Nebo často trpíte bolestí kloubů či svalů? Tak si zajisté oblíbíte hřejivou dečku s příkonem 100 W o rozměrech 30 x 40 cm značky Gallet.

Využít ji můžete jako spodní podložku nebo si dečku můžete přiložit na konkrétní místo na těle (např. břicho). Produkující teplo dečky zajišťuje úlevu od svalových, menstruačních, ischiatických, kloubních a revmatických bolestí. Je vhodná i pro každodenní použití. Zaručeně a příjemně prohřeje celé tělo.

Vše pod kontrolou a dle vašeho přání
Elektrická vyhřívaná dečka má 6 stupňů regulace teploty pro optimální nastavení. Dálkovým ovládáním s displejem si jednoduše a snadno nastavíte vámi požadovanou teplotu, ta může dosáhnout maximálního nastavení 30 - 45 °C, která je následně automaticky udržovaná.

Údržba a bezpečnost
Pro vyšší bezpečnost uživatelů se dečka po uplynutí 90 minut provozu automaticky vypne. Pro případ přehřátí je řídící elektronika osazena i bezpečnostním čidlem. Materiál dečky je microplyš, který je velmi příjemný na dotyk. Údržba je opravdu snadná – dečku můžete po odpojení přívodního kabelu o délce 2 metru bez problému prát v pračce.

Záruční doba 24 měsíců
Počet teplot6
Provedenídečka, podložka
Možnost praní v pračceAno
Dálkové ovládání v baleníAno
Materiál dekyplyš
Příkon100 W
Váha 350 g
Výška 2,0 cm
Šířka 43,0 cm
Hloubka 31,5 cm
Váha balení 525 g
Výška balení 5,0 cm
Šířka balení 22,0 cm
Hloubka balení 33,0 cm
Návod GALCCH301_CZ+SK+PL+EN+HU.pdf [stáhnout návod]