Vyhřívací deka Gallet CCH130 hnědá

Zachumlejte se do měkké vyhřívané deky Gallet, zažeňte zimu a odpočiňtě si po náročné zimní túře nebo lyžování a ulevte od bolesti kloubům a namoženým svalům
  • Popis
  • Technické parametry
  • Návod
  • Ke stažení
Trpíte bolestmi kloubů či svalů, jste zimomřiví nebo prostě jen máte rádi uklidňující teplo v předehřáté posteli? Elektrická deka Gallet CCH 130 vyrobená z měkkého a na dotyk příjemného materiálu mikrofleece pomůže s bolestí i zimou a navodí příjemný uklidňující pocit v pohodlí Vašeho domova. Tento model je větších rozměrů, a tak poslouží buď na široké jednolůžko nebo úzké dvojlůžko. Deku lze využít jak k přikrytí, tak jako spodní podložku a velkou výhodou je její pohodlná údržba, jelikož je pratelná v pračce.

Při svém příkonu 120 W dosáhne maximální teploty 30-45 °C. Teplotu je možné nastavit ve 9 stupních intenzity. Deka pak nastavenou teplotu automaticky udržuje, což zaručuje vysoký komfort užívání. Gallet CCH 130 funguje na odpojitelné dálkové ovládání s displejem a časovačem, díky kterému si lze nastavit jak intenzitu, tak dobu vyhřívání v rozsahu 1 – 9 hodin. Deka je vybavena bezpečnostním čidlem proti přehřátí.

V zimních měsících určitě ocení deku děti, které se po celodenních hrátkách ve sněhu vracívají promočené a zmrzlé. Pak je pro ně hezký pocit se zamuchlat do měkké, vyhřáté deky a odpočinout si u pohádky. Dospělí se zahřejí po zimní túře, výletu na běžkách nebo lyžování.

Záruční doba 24 měsíců
Počet teplot9
Provedeníjednolůžko, přikrývka, dečka
Možnost praní v pračceAno
Dálkové ovládání v baleníAno
Materiál dekyfleece
Příkon120 W
Váha 1,3 kg
Výška 130,0 cm
Šířka 168,0 cm
Hloubka 2,0 cm
Váha balení 1.800 kg
Výška balení 33,0 cm
Šířka balení 42,0 cm
Hloubka balení 11,0 cm
Návod GALCCH130_CZ+SK+PL+EN+HU.pdf [stáhnout návod]