Vyhřívací deka Gallet CCH160 modrá

Pomoc od bolestí svalů a kloubů, večerní relaxace ve dvou nebo příjemně předehřátá postel před spaním, to jsou možnosti užití velké vyhřívací deky Gallet
  • Popis
  • Technické parametry
  • Návod
  • Ke stažení
Trpíte bolestmi kloubů či svalů, jste zimomřiví nebo prostě jen máte rádi uklidňující teplo v předehřáté posteli? Elektrická deka Gallet CCH 160 vyrobená z materiálu polar fleece pomůže s bolestí i zimou a navodí příjemný uklidňující pocit v pohodlí Vašeho domova. Tento model je větších rozměrů, a tak poslouží přesně na dvojlůžko. Primárně je deka určená jako spodní podložka. Velkou výhodou je její pohodlná údržba, jelikož je pratelná v pračce.

Při svém nízkém příkonu 2 x 60 W dosáhne maximální teploty 30-45 °C. Teplotu je možné nastavit ve 3 stupních intenzity. Obě poloviny mají samostatný obvod, a tak si každá osoba může nastavit vlastní teplotu. Deka pak nastavenou teplotu automaticky udržuje, což zaručuje vysoký komfort užívání. Gallet CCH 160 funguje na odpojitelné dálkové ovládání a je vybavena bezpečnostním čidlem proti přehřátí.

Záruční doba 24 měsíců
Počet teplot3
Provedenídvoulůžko, podložka
Možnost praní v pračceAno
Dálkové ovládání v baleníAno
Materiál dekypolar fleece
Příkon120 W
Váha 2,0 kg
Výška 2,0 cm
Šířka 142,5 cm
Hloubka 163,5 cm
Váha balení 2.520 kg
Výška balení 41,0 cm
Šířka balení 48,0 cm
Hloubka balení 12,0 cm
Návod GALCCH81_160_CZ+SK+PL+EN+HU.pdf [stáhnout návod]