Žehlička Gallet Jullie FAR 806 bílá/modrá

Napařovací žehlička s příkonem 2200 W, keramická žehlicí plocha, AUTO SHUT OFF, DRIP STOP, ANTI CALC, SELF CLEAN.
  • Popis
  • Technické parametry
  • Návod
  • Ke stažení
Praktická napařovací žehlička Gallet Jullie vás určitě zaujme nejen svým vzhledem. Pod designovým modro-bílým pláštěm se ukrývá příkon 2200 W a silný parní šok až 140 g / min. Žehlička je tak nahřátá velmi rychle a je připravená na všechny ranní shony. Zároveň dokáže stabilně držet teplotu během celého žehlení.

Při žehlení oceníte nejen rychlé nahřátí, ale díky keramické žehlicí ploše i optimální rozvedení tepla. Navíc žehlička díky vysoké vodivosti celé plochy šetří energii a potěší tak i vaši peněženku. Keramická žehlicí plocha je velmi odolná a krásně po prádle klouže.
Různé druhy prádla mají rády různé teploty. S napařovací žehličkou Gallet Jullie můžete teplotu plynule regulovat otočným knoflíkem a každý kus prádla si tak přijde na své. Regulovat můžete i výstup páry nebo páru kompletně vypnout. Pro zkrocení velmi nepoddajného a pomačkaného prádla, využijte funkci kropení. Tím se prádlo krásně zvláční a žehlení vám půjde lépe od ruky. Napařovat můžete i oblečení zavěšené na ramínku. Poslouží vám k tomu možnost vertikálního napařování, kterou využijete například u volně visících košil, záclon nebo závěsů.
Zapomeňte na nákupy destilované vody! U této žehličky s klidem použijte tu z vodovodního kohoutku. Chytrá funkce ANTI CALC zabraňuje usazování vodního kamene, což prodlužuje životnost žehličky. Zásobník na vodu má objem 300 ml a balení obsahuje i nálevku k pohodlnějšímu nalévání.

Pokud žehlíte jemné prádlo na nižší teplotu, občas se může stát, že se voda nestíhá odpařovat a kape na prádlo. Žehlička Gallet Jullie je opatřena funkcí DRIP STOP, která zabraňuje nechtěnému odkapávání vody z žehlicí desky. Mokré skvrny na oblečení vám tak už nemusí dělat starosti.
S údržbou žehličky je to velice snadné. Žehlička ovládá samočistící funkci SELF CELAN, kterou stačí spustit cca jednou měsíčně.
Provoz žehličky doprovází přehledná světelná signalizace. O bezpečí při provozu se stará bezpečnostní elektronika AUTO SHUT OFF, která zajišťuje vypnutí žehlicí desky, pokud na ni náhodou zapomenete. Bezpečnostní systém žehličku vypne, pokud ji ponecháte v horizontální (vodorovné) poloze déle než 30 vteřin a ve vertikální poloze déle než 8 minut. Při pokračování v žehlení se žehlička automaticky znovu zapne. Přívodní kabel je dlouhý 1,9 m.

Záruční doba 24 měsíců
Obecné informace
Typ žehličkynapařovací s kabelem
Příkon2200 W
Žehlicí plochaKeramika
Objem nádržky (na vodu)300 ml
Výkon
Parní ráz140 g/min
Variabilní pára až40 g/min
Funkce
Systém proti odkapáváníAno
Svislé napařováníNe
SamočištěníAno
OdvápňováníAno
Funkce kropeníAno
Bezpečnostní vypínáníAno
Další vlastnosti
Délka kabelu1,9 m
Ostatní
Váha 1,1 kg
Výška 13,5 cm
Šířka 29,0 cm
Hloubka 12,0 cm
Váha balení 1.340 kg
Výška balení 15,0 cm
Šířka balení 30,7 cm
Hloubka balení 13,1 cm
Návod GALFAR806_807_manual_CZ+SK+PL+GB+H.pdf [stáhnout návod]