Žehlička Gallet Laury FAR 370 modrá

Praktické funkce a spolehlivost v elegantním modro-bílém provedení žehličky Gallet FAR370
  • Popis
  • Technické parametry
  • Návod
  • Ke stažení
  • Alternativy
Spolehlivá žehlička Gallet přitáhne pozornost svým elegantním i kontrastním, modro-bílým provedením a keramickou žehlicí plochou. Při ranním shonu určitě potěší nadstandardní příkon 2400 W, díky němuž je žehlička velmi rychle uvedena do provozní teploty a tuto teplotu stabilně udržuje. Jak teplotu, tak intenzitu páry lze plynule regulovat. Páru lze dokonce úplně vypnout a používat žehličku pouze na suché žehlení.

Žehlička je vybavena spoustou praktických funkcí, které žehlení zajisté zpříjemní. Mezi ně patří na příklad funkce Vertical steam, umožňující napařování bez nutnosti kontaktu se žehlicí plochou. Dále pak velmi důležitá funkce chránící citlivé materiály Drip stop, která zabraňuje nechtěnému odkapávání vody z žehlicí plochy. Životnost žehličky pak napomáhají prodloužit funkce Anti calc a Self clean. Ty slouží k tomu, aby žehlička zůstávala zevnitř čistá a nezanášela se vodním kamenem. Samozřejmostí je možnost kropení, které je vhodné pro nepoddajné a zmačkané látky.

Model Gallet FAR370 má praktický otočný kloub napájecího kabelu, díky kterému se šňůra nezamotá a se žehličkou se lépe manipuluje. Samotný napájecí kabel má délku 2 m a lze jej navinout okolo těla žehličky, aby se lépe skladovala.

Záruční doba 24 měsíců
Obecné informace
Typ žehličkynapařovací s kabelem
Příkon2400 W
Žehlicí plochaKeramika
Objem nádržky (na vodu)250 ml
Výkon
Parní ráz130 g/min
Variabilní pára až40 g/min
Funkce
Systém proti odkapáváníAno
Svislé napařováníAno
SamočištěníAno
OdvápňováníAno
Funkce kropeníAno
Bezpečnostní vypínáníNe
Další vlastnosti
Délka kabelu2 m
Ostatní
Váha 1,1 kg
Výška 15,0 cm
Šířka 28,5 cm
Hloubka 12,0 cm
Váha balení 1.300 kg
Výška balení 15,5 cm
Šířka balení 29,0 cm
Hloubka balení 12,0 cm
Návod GALFAR370_372_manual_CZ+SK+PL+GB+H.pdf [stáhnout návod]