Žehlička Gallet Laury FAR 372 fialová

Bezpečností funkce Auto Shut Off a spousta dalších praktických schopností v elegantním barevném provedení žehličky Gallet FAR372
  • Popis
  • Technické parametry
  • Návod
  • Ke stažení
  • Alternativy
Spolehlivá žehlička Gallet přitáhne pozornost svým elegantním i kontrastním barevným provedením a keramickou žehlicí plochou. Při ranním shonu zajisté potěší nadstandartní příkon 2400 W, díky němuž je žehlička velmi rychle připravena pracovat. Jak teplotu, tak intenzitu páry lze plynule regulovat. Páru lze dokonce úplně vypnout a používat žehličku pouze k suchému žehlení.

Model FAR 372 je vybaven spoustou praktických funkcí, s nimiž bude žehlení mnohem příjemnější a bezpečnější. Nejvýznamnější předností této žehličky je funkce Auto Shut Off, která vyhodnocuje polohu žehličky a v případě dlouhodobé nečinnosti či nechtěného převrhnutí zajistí odpojení od elektrické sítě. Tímto způsobem chrání Vaši domácnost před požárem a peněženku před nechtěně spotřebovanou elektrickou energií. Mezi další šikovné funkce patří na příklad Vertical steam, umožňující napařování bez nutnosti kontaktu se žehlicí plochou. Dále pak velmi důležitá funkce Drip stop, která zabraňuje nechtěnému odkapávání vody z žehlicí plochy. Životnost žehličky pak napomáhají prodloužit funkce Anti calc a Self clean. Ty slouží k tomu, aby žehlička zůstávala zevnitř čistá a nezanášela se vodním kamenem. Samozřejmostí je možnost kropení, které je vhodné pro nepoddajné a zmačkané látky.

Žehlička Gallet FAR 372 má praktický otočný kloub napájecího kabelu, díky kterému se šňůra nezamotá a se žehličkou se lépe manipuluje. Samotný napájecí kabel má délku 2 m a lze jej navinout okolo těla žehličky, aby se lépe skladovala.

Záruční doba 24 měsíců
Obecné informace
Typ žehličkynapařovací s kabelem
Příkon2400 W
Žehlicí plochaKeramika
Objem nádržky (na vodu)250 ml
Výkon
Parní ráz130 g/min
Variabilní pára až40 g/min
Funkce
Systém proti odkapáváníAno
Svislé napařováníAno
SamočištěníAno
OdvápňováníAno
Funkce kropeníAno
Bezpečnostní vypínáníAno
Další vlastnosti
Délka kabelu2 m
Ostatní
Váha 1,1 kg
Výška 14,5 cm
Šířka 28,5 cm
Hloubka 12,0 cm
Váha balení 1.350 kg
Výška balení 15,5 cm
Šířka balení 29,0 cm
Hloubka balení 12,0 cm
Návod GALFAR370_372_manual_CZ+SK+PL+GB+H.pdf [stáhnout návod]